
Портативна акустика Xiaomi Redmi Bluetooth Speaker 4W black (ASM11A/QBH4272CN)
999 ₴
944 ₴
- В наявності
- Код: M134822
Обладнана 1,5-дюймовим широкосмуговим динаміком, потужністю 4 вати, забезпечує високий рівень гучності та широке охоплення звукового поля. Незалежно від того, пікнік чи це на природі, велосипедна поїздка, похід, чи вечірка на пляжі, компактний і портативний, насолоджуйтеся музичними моментами.
Настроювання звуку: посилені баси, чіткі та яскравіВбудований великий пасивний випромінювач створює глибокі та потужні низькі частоти, водночас збалансовано передаючи вокал. Загальний звуковий ефект залишається чітким і яскравим, забезпечуючи чудове звучання.
Музичний стиль у кишеніСтильні та яскраві кольори поєднуються з простими кнопками, створюють модний і унікальний зовнішній вигляд. Вуличний дизайн із тканинним оздобленням і м'яким силіконовим покриттям надає пристрою вишуканості та комфорту.
Маленька та легкаМаленька та легка, важить приблизно як яблуко. М'який ремінець із каучуку зручний для носіння або підвішування, роблячи цю колонку чудовим супутником для вашої музики під час подорожей.
5 годин для активного використанняВбудований акумулятор великої ємності забезпечує до 5 годин безперервного відтворення після одного повного заряджання. Це ідеально підходить для тривалих поїздок просто неба, забезпечуючи вам довгий час насолоди музикою.
Захист від пилу та води IP67Корпус Redmi Bluetooth Speaker обтягнутий сітчастою тканиною, забезпечуючи повний захист IP67 від пилу та води. Це забезпечує впевненість у використанні в різних умовах, як-от альпінізм, кемпінг та інші типи активного відпочинку на свіжому повітрі, навіть за невеликого дощу.
Подвійне Bluetooth-стереоЗ підтримкою TWS, дві колонки Redmi Bluetooth можуть об'єднуватися в стереопару, пропонуючи глибше та занурювальне звучання з поділом на лівий і правий канали. Це ідеально підходить для використання на вечірках, забезпечуючи вищу гучність і широке звукове покриття для насолоди музикою.
Bluetooth 5.3 для видатної якості звукуЗ підтримкою Bluetooth 5.3, швидке під'єднання та стабільне передавання дають змогу насолоджуватися чудовою якістю звуку в будь-який час і в будь-якому місці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.208 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 місяців |
| Додатково | Bluetooth 5.3, мікрофон, ємність акумулятора: 800 мА·год, час безперервного відтворення музики: приблизно 5 годин, вологозахист IP67 |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Комплект постачання | портативна акустика, зарядний кабель USB-C, інструкція |
| Матеріал корпусу | пластик, тканина |
| Живлення | від акумулятора |
| Пульт управління | Немає |
| Розміри сателітів | 100 x 75 x 36 мм |
| Роз'єми для підключення сателітів | Немає |
| Сумарна вихідна потужність | 4 Вт |
| Тип акустики | портативні |
| Формат акустики | 1.0 |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон | 20 - 20000 Гц |
- Ціна: 944 ₴




