
Портативна акустика Proove Fader 80W (APP) black (PSFD8018AP01)
8 799 ₴
7 148 ₴
- В наявності
- Код: M134787
Proove Fader — портативна колонка з високою потужністю!
ДизайнПортативна акустика Proove Fader 80W має сучасний, стильний і водночас практичний дизайн. Міцний корпус захищає внутрішні компоненти від пошкоджень, а ергономічна форма дає змогу легко переносити колонку та брати із собою на відпочинок, прогулянки або заходи. Усі елементи керування розташовані зручно й інтуїтивно, що робить користування приємним і простим. Корпус із металу, тканини та шкіряного покриття створює стильний вигляд портативної акустики. Продумана форма та вага 3.3 кг забезпечують стабільність розміщення.
Якість звукуМодель обладнана системою з трьох динаміків із потужним звучанням у 80W, що забезпечує глибокі баси, чисті високі частоти й об'ємне звучання навіть у великих приміщеннях або на відкритому просторі. Підтримка мобільної програми дає змогу дистанційно керувати еквалайзером, режимами звучання й іншими параметрами вашого смартфона. Продумана система посилення забезпечує високу гучність без спотворень. Частотний діапазон 55 Гц-20 кГц підходить для різних музичних жанрів.
ОсобливостіProove Fader 80W підтримує стабільне бездротове під'єднання через Bluetooth 5.3, що дає змогу легко синхронізувати колонку з телефоном або іншим пристроєм і гарантує стабільне з'єднання в радіусі до 10 м. Ємний акумулятор гарантує тривалий час роботи, тому колонка чудово підходить для вечірок, виїздів на природу або домашнього прослуховування. Завдяки надійному корпусу та високій потужності, ця акустика є універсальним рішенням для будь-яких умов і сценаріїв використання. Підтримка BT, AUX і USB дає змогу під'єднувати різні джерела звуку. Ємний акумулятор 13500 мА·год забезпечує до 11 годин автономної роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proove |
| Тип | Портативні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 6 місяців |
| Додатково | Bluetooth 5.3, ємність акумулятора: 13500 мА·год, час безперервного відтворення музики: майже 11 годин |
| Інтерфейс підключення | AUX, Bluetooth, USB |
| Комплект постачання | портативна акустика, зарядний кабель USB-C, інструкція |
| Матеріал корпусу | метал, пластик, тканина |
| Живлення | від акумулятора |
| Пульт управління | Немає |
| Розміри сателітів | 280 x 180 x 170 мм |
| Роз'єми для підключення сателітів | Немає |
| Сумарна вихідна потужність | 80 Вт |
| Тип акустики | портативні |
| Формат акустики | 2.1 |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон | 55 - 20000 Гц |
- Ціна: 7 148 ₴









